%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimiz ne diyor?

Kaliteye, iyi iletişime ve güçlü müşteri ilişkilerimize önem veriyoruz. İşte bir kaç müşterimizin yorumları.

Burak E.Elbistan

Su arıtma filtre bakımı için hangi marka olursa olsun bakım yaptıklarını söylediler hemen gün içinde gelip bakımı yaptılar teşekkür ederim.

Sefa E.Elbistan

Evimize arıtıcı taktırmayı düşünüyorduk ve komşumla birlikte taktırınca fiyat konusunda yardımcı oldular çok teşekkür ederim.

Görkem Ç.Elbistan

Elbistan’a yeni taşındım ve arıtıcı taktırmak için bir iş yeri arıyordum burasını önerdiler. Harika işçilikleri var elinize sağlık.

Süleyman K.Elbistan

Evimize arıtıcı taktırmamız için ulaştım daha önce bu işletme ismini duymştum ve bugun taktırdık ve memnunuz.

Mert M.Elbistan

Sağlıksız damacana sularına para vermekten kurtulduk çok şükür. Bize bu fırsatı sağlayan Çınar Mağazası’na ve Tamer Beye teşekkür ederim.

Barış T.Elbistan

Suyun, çayın tadına daha yeni vardık biz bu zamana kadar ne içmişiz böyle. Güvenilir su arıtma cihazı hizmeti sunan Çınar Mağazası’na teşekkürler.

Ahmet A.Elbistan

Çınar Mağazası, Elbistan da su arıtma satışı ve teknik servis hizmetini en iyi şekilde yapan tek yer. Hizmetleri ve kalitelerinden dolayı teşekkür ederim.

Mustafa I.Elbistan

Hazır su almaktan kurtarıp kaliteli su içmek istiyorsanız Elbistan’da tercih edebileceğiniz en güvenilir firma Çınar Mağazası.

Cem İ.Elbistan

Su arıtmada en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Buradan çınar mağazası yetkililerine küçük ev aletleri konusunda da çok teşekkür ederim.

Su Arıtma Cihazı Bakımı & Tanıtımı İçin

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Bakım & Tanıtım İçin Hemen Arayın:

  +90 505 353 4463

  Mağaza & Teknik Servis Adres:

  Güneşli Mah. Emniyet Cad.
  Kahramanmaraş/ELBİSTAN

  İletişim

  ×

  Hoşgeldiniz!

  Sipariş, bakım, teknik servis taleplerinizi ve sorularınızı WhatsApp'tan bize anında yazabilirsiniz. Hemen temsilcimize tıklayın ve sohbet başlatın.

  × WhatsApp İletişim
  elbistan deprem duyuru çınar mağazası