su arıtma cihazları fiyatları

Temiz ve berrak su içmeyi isteyen hemen herkes günümüzde su arıtma cihazlarını tercih etmeye başladılar. Bunun sebebi ise hem güvenilir hem pratik hem de sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesidir. Şebeke sularının sağlıksız olmasından dert yanan insanlar damacana sularına da yeteri kadar güvenemeyebiliyor. Çünkü su gibi en doğal ihtiyacını nereden geldiğini bildiği bir yerden gidermek istiyorlar. Ülkemizde pek çok su arıtma cihazı modeli bulunuyor. Hemen her gün bir yenisi çıkan ve müşteri memnuniyeti ile her alana yayılan bu cihazları temin etmek oldukça kolay. İster yetkili bayiden bizzat alabiliyor ya da internetten sipariş ile evinize anında bu cihazlardan gönderiliyor. Elbette akıllara düşen sorulardan bir tanesi de cihazın nasıl bir fiyatla satıldığına dair oluyor. Su arıtma cihazları fiyatları genellikle modele göre farklılık gösterebiliyor.

Su Arıtma Cihazları Fiyatları Neye Göre Değişir?

elbistan, afşin, ekinözü, nurhak, göksun, darende su arıtma

Elbette su arıtma cihazı tercih ederken fiyat unsuru önemli ancak uzun vadede cihazı sorunsuz kullanmak adına fiyat konusunda bir nebze alan açmak faydalı olacaktır. Piyasada toptan ya da perakende olarak su arıtma cihazları satılabiliyor. Ayrıca su arıtma cihazı yedek parçaları da orijinal bir şekilde piyasada rahatlıkla bulunabiliyor. Su arıtma cihazları fiyatları kalitesi ile birlikte değişim gösterebilmektedir. Ayrıca kullanım alanına ve kapasitesine göre yine farklılıklarda karşılaşmak mümkün olabiliyor.

Su Arıtma Cihazında Hem Uygun Fiyat Hem Kaliteye Dikkat

Alacağınız ürünün garantili olması, yedek parçalarının rahat temin edilebilir oluşu ve daha da önemlisi günün 24 saati teknik destek imkânı sunuyor olması son derece önemlidir. Aksi halde ucuz bir cihaz aldığınız takdirde eğer istediğiniz verimi alamıyor ya da bir arıza anında servise ulaşamıyor iseniz çok daha büyük mali külfetlerle karşılaşmanız olasıdır.

Su arıtma cihazlarının fiyatları içerisinde kullanılan parçaların kalitesi ile de doğru orantılıdır. Suyla temasa geçen ilk fitre yani ön filtre, aktif karbon blok filtre, mikron supun filtre, membran filtre, tatlandırıcı filtre gibi parçaların dayanıklı ve kaliteli oluşu cihazın fiyatı ile ilgili farklılıklar göstermesine neden olabilmektedir. Su arıtma cihazları fiyatları araştırırken mutlaka bu önemli parçaların kalitesini de araştırmalısınız.

Fiyatları Kontrol Ederken Bunlara Da Dikkat Edin

Cihaz alacaksanız eğer elektronik aksamlarının CE veya TSE tarafından değerlendirilmiş olması gerekir. Suyun arıtılması, depolanması için kullanılan filtrelerin ve su tankının kontrol ve onayını ise NSE yani Uluslararası Sağlık Kuruluşu vermektedir. Su arıtma cihazından işlem sonrası çıkan suyun ise kontrolü T.C Sağlık Bakanlığı tarafından yapılır ve onaylanır. Fiyattan daha önemli bir şey var ise ilk olarak bu kuruluşların ıslak imzalı onaylarının olmasıdır. Elbette su arıtma cihazları fiyatları iyi bir şekilde değerlendirilmelidir ancak mevzu bahis sağlık olduğu için ucuza kaçayım derken sağlığınızdan olabileceğiniz riskini de göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Sistemden su arıtma cihazlarının fiyatlarını modellerine göre görebilir ya da yetkili servisimizi arayarak fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

20 yıldan beri Elbistan, Afşin, Ekinözü, Nurhak, Göksun ve Darende hesaplı ve sağlıklı su içsin diye her noktaya ulaşmayı Çınar Mağazası olarak görev bildik. Ayrıca Çınar Mağazası, su arıtma cihazı satışı ve filtre bakımı gibi alanlar kapsamındaki konularla ilgili hakim olduğu tüm bölgeye en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Konusunda uzman bir kadroya sahip olan Çınar Mağazası, gelişen teknolojik yenilikleri takip ederek ve bu konuda uyum sağlayarak bilinçli bir sorumluluk anlayışıyla hizmet vermektedir. Hemen bize ulaşarak ücretsiz tanıtım talep edebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sağlığınız için daha fazla geç kalmayın!

ADRES: Güneşli Mah. Emniyet Cad. Kahramanmaraş/ELBİSTAN
TELEFON: +90 505 353 4463

Bir önceki yazımız olan Su Arıtma Cihazı Teknik Servis Önemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

×

Hoşgeldiniz!

Sipariş, bakım, teknik servis taleplerinizi ve sorularınızı WhatsApp'tan bize anında yazabilirsiniz. Hemen temsilcimize tıklayın ve sohbet başlatın.

× WhatsApp İletişim